Kariéra

Práce ve financích ti přinese řadu možností – volný čas, peníze a skvělou partu.

Staňte se profesionálem ve světě financí. Zajímají vás finance? Rádi si organizujete svůj čas, učíte se novým věcem a pomáháte lidem? Pak je pro vás pozice finančního poradce ideální volbou pro zaměstnání. Ve finančním poradenství se pohybuji již čtvrtým rokem, a proto pro vás budu dobrou oporou i učitelem. Celý náš tým ProfiFP působí v ČR od roku 1993. Jedná se o stabilní firmu s širokým výběrem kvalitních finančních poradců.

Co nabízím: časovou flexibilitu, kariérní růst, nadstandardní finanční ohodnocení, levnější mobilní tarif, možnost většího počtu dovolené, finanční bonusy, Projekt4Sport a mnohé další.

Váháte? Neváhejte. Zavolejte, já vám ráda odpovím na všechny vaše otázky.

Náš tým využívá také Projektu4Sport, který je určený pro profesionální sportovce, sportovní nadšence, trenéry, vedoucí mužstva, aktivní rodiče či maséry.  Projekt4Sport je unikátní projekt, který spojuje sport s financemi za podpory České Unie Sportu. 

Co vám Projekt4Sport přinese?

• Kvalitní zajištění zdravotních rizik všem sportovně založeným lidem

• Finanční pomoc rodičům sportujících dětí

• Finanční pomoc všem sportovním klubům

• Rozvoj vašeho obchodního týmu

Kontaktujte mě

Zaujala vás moje práce a chcete se ke mě přidat do týmu? KONTAKTUJTE MĚ.

Zaujala vás moje práce a chcete se ke mě přidat do týmu?
KONTAKTUJTE MĚ.

IVA PETŘÍKOVÁ – ProfiFP

Adresa: ČSL. Armády 1763/3
Tábor, 390 03
Telefon: +420 604 835 754
iva.petrikova@ovbmail.cz 

Hledám kolegy, co se mnou porostou! Staňte se profesionálem ve světě financí. Zajímají vás finance? Rádi si organizujete svůj čas, učíte se novým věcem a pomáháte lidem? Pak je pro vás pozice finančního poradce ideální volbou pro zaměstnání. Váháte? Neváhejte. Zavolejte, já vám ráda odpovím na všechny vaše otázky.